سادگی در خرید بلیت , اطلاع از جدید ترین اجرا ها و تخفیف های ویژه

یکی از چالش های اساسی در ایجاد یک رویداد نمایشی یا همایشی، مدیریت مخاطبین آن رویداد است. از مسائلی که برای مدیران یک رویداد حائز اهمیت است، میتوان به جذب مخاطبین، جلب رضایت مخاطبین و حفظ اطلاعات مخاطبین جهت پیگیری و اطلاع رسانی های مرتبط با سلیقه ی ایشان برای رویداد های بعدی، اشاره کرد.
از طرف دیگر، باید امکاناتی را برای مخاطب فراهم آورد که بتواند به راحتی از رویداد ها و تخفیف ها مطلع شود، آسان و سریع بلیت بخرد، قابلیت بحث و امتیاز دهی داشته باشد و همچنین بتواند رویداد مورد نظرش را به تفکیک موقعیت مکانی و زمانی، قیمت بلیت و گونه ی رویداد جستجو کند.

مسیر رسیدن ما به اینجا

تیکس آف برای هر دو گروه این شرایط را فراهم می آورد تا با پیوستن به سایت و یا اپلیکیشن تیکس آف به امکانات مورد نیاز دسترسی داشته باشند. به این صورت که مدیران، کارگردانان و تهیه کنندگان رویداد یا نمایش، میتوانند با ایجاد حساب کاربری در تیکس آف به سادگی رویداد مورد نظر خود را ایجاد کرده و پس از تکمیل اطلاعات مکانی و زمانی رویداد یا نمایش، و همچنین تعیین قیمت، درخواست انتشارش را ثبت نمایند. مخاطبین تیکس آف نیز پس از مشاهده ی رویداد میتوانند بلیت رویداد یا نمایش را به صورت عادی، دانشجویی (با کد تخفیف)، گروهی (با تخفیف گروهی) و یا با کد تخفیف مناسبتی خریداری نموده و یا همچنین به صورت موقت (بدون پرداخت آنی) بلیت های رویداد مورد نظر را رزرو نمایند.

اهداف ما برای آینده

تیم ما قصد دارد با رونمایی از امکانات ویژه در سایت و اپلیکیشن تیکس آف رابط بین مخاطبین عرصه های مختلف هنری و علمی و همچنین حامی علم و هنر باشد. منتظر خبر های خوب از تیکس آف باشید

خوشحالیم که در این مسیر کنار ما هستید